Logo 1
 

Konkurs na obsługę gastronomiczną Święta fasoli w Zakliczynie

Czytaj więcej...Ogłaszam konkurs ofertowy na niewyłączną obsługę gastronomiczną – tj. karczmę piwną podczas  16. Święta Fasoli w Zakliczynie w dniach 5 i 6 września 2015 roku.

1. Miejsce imprezy – Zakliczyn – Kompleks Rekreacyjno – Sportowy „Kamieniec”

2. Termin imprezy –  05 – 06.09.2015 r.

Czytaj więcej...

Konkurs na obsługę gastronomiczną MDE w Zakliczynie

Czytaj więcej...W 2015 roku Zakliczyńskie Centrum Kultury wraz z partnerami instytucjonalnymi organizuje dwie duże imprezy kulturalne: Moc Dobrej Energii w Zakliczynie dniach od 26 do 28 czerwca oraz 16. Święto fasoli w dniach 5 i 6 września. Do obsługi tych imprez potrzebna będzie obsługa gastronomiczna, którą wyłonimy na zasadzie konkursu ofertowego. Dziś zapraszam do pierwszego z konkursów na obsługę imprezy Moc Dobrej Energii w Zakliczynie podczas której gwiazdami będą: w dniu 27 czerwca Joszko Broda z zespołem Debora oraz Dzieci z Brodą, a w dniu 28 czerwca zespół Elektryczne Gitary.

Czytaj więcej...

Kalendarz imprez w Gminie Zakliczyn na rok 2015

Styczeń 2015

Czytaj więcej...Czytaj więcej...Czasoprzestrzeń VIII – inauguracja wystawy poplenerowej Pracowni „Plastyka dla dorosłych” Pałacu Młodzieży w Tarnowie – 9 stycznia 2015 – Galeria „Poddasze” Zakliczyńskiego Centrum Kultury w ratuszu. 

23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – 11 stycznia 2015 – Hala Sportowa LKS „Dunajec” Zakliczyn. Organizatorem zakliczyńskiego finału WOŚP jest Stowarzyszenie „Sokół”  i OSP Zakliczyn.

III Mistrzostwa Miasta i Gminy Zakliczyn (w szachach błyskawicznych P-5) – 25 stycznia 2015 – Lusławice. Organizator MUKSz „Jordan”

Luty 2015

Czytaj więcej...Koncert z dedykacjąKapela Hanki Wójciak – 15 lutego 2015 – sala im. S. Jordana w ratuszu - początek koncertu godz.:18:00. Hanka Wójciak to znakomita artystka i dziennikarka Radia Kraków, gdzie prowadzi autorską audycję "Wieczór panieński" poświęconą polskiej piosence. Artystka jest założycielką „Kapeli Hanki Wójciak”, ponadto współpracuje z takimi postaciami polskiej sceny jak Jarek Śmietana czy Anna Treter. Organizatorem tego niewątpliwego wydarzenia kulturalnego na początku 2015 roku jest Zakliczyńskie Centrum Kultury. Na koncert będziemy rozprowadzać wejściówki. Oficjalny klip Hanki do utworu „Matula” znajdziesz pod tym adresem http://www.hankawojciak.pl/youtube.html

Malarstwo Jana Matrasa – wernisaż luty 2015 – Galeria „Poddasze” Zakliczyńskiego Centrum Kultury.

Czytaj więcej...

Zaproszenie do składania propozycji do kalendarza imprez 2015

Czytaj więcej...Rok 2014 dobiega końca. Na portalu Zakliczyninfo pod zakładką „kultura/kalendarz imprez” publikowaliśmy i uaktualniali na bieżąco roczny kalendarz imprez organizowany przez instytucje i stowarzyszenia na terenie gminy Zakliczyn. To wygodna i potrzebna, przede wszystkim dla potencjalnych odbiorców tych imprez, informacja. Ponadto taki wykaz imprez pozwala organizatorom przedsięwzięć lepiej zaplanować imprezę, znajdując taki termin jej realizacji, który nie jest konkurencyjny wobec innych, ważnych wydarzeń. O tym, że jest to istotny przekaz świadczy również liczba wyświetleń na stronie, na której znajduje się kalendarz imprez.

Biorąc pod uwagę powyższe oraz fakt, że już na horyzoncie widać nowy rok kalendarzowy, zapraszam wszystkich organizatorów do zgłaszania swoich propozycji do kalendarza imprez kulturalnych, promocyjnych i rekreacyjnyjna rok 2015.

W zgłoszeniu, które należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. należy podać:

Czytaj więcej...

Kalendarz imprez na rok 2014 w gminie Zakliczyn prawie zrealizowany, czas pomyśleć o 2015 roku

Czytaj więcej... Dobiega końca  kulturalny rok 2014. Zapraszaliśmy do śledzenia kalendarza imprez w Gminie Zakliczyn nad Dunajcem, których listę zrealizowanych (a wcześniej zaplanowanych przez organizatorów) publikuję poniżej. Prezentowaliśmy tutaj listę terminarzową kilkudziesięciu interesujących imprez o charakterze kulturalnym, promocyjnym, jubileuszowym i rekreacyjnym. Kalendarz imprez 2014 w Gminie Zakliczyn  był na bieżąco aktualizowany, z większości imprez i  wydarzeń znajdziecie relację na portalu Zakliczyninfo oraz na profilu facebook'owym ZCK. Za nami już w zasadzie wszystkie, udane imprezy zaplanowane i zorganizowane w 2014 roku.  Czas na planowanie kalendarza imprez na rok 2015 w Gminie Zakliczyn. Zapraszam do nadsyłania propozycji na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Podobnie jak w poprzednich latach, będziemy publikować i na bieżąco aktualizować kalendarz imprez na naszym portalu.   

Czytaj więcej...

Wynajme

http://www.cialis2015.com/

generic viagra 120mg x 60

Gospodarstwo

Partnerzy zakliczyninfo


 
© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl.
Design by :.